BRONNEN

Op deze pagina verschillende boeken, (wetenschappelijke) artikelen en wetenschappers waar ik de kennis vandaan haalde om het concept 'Multitasken is een mythe' verder te ontwikkelen.

Ontketen je brein, Theo Copernolle ISBN 9789401417457

Een opgeruimde geest, David Levetin ISBN 9789047008576

Puberbrein, Huib Nelis ISBN 9789021556963

Multitasken bestaat niet,  Dave Crenshaw ISBN 9789022959435

Mindset, Jackie Reardon & Hans Dekkers ISBN 9789081492850

Four seconds, Peter Bregman ISBN 9780062372420

18 minuten Peter Bregman ISBN 9789460232343

Singletasken, Devora Zack ISBN 9789462960152

Leg dat ding nou eens weg, Marnix Pauwels ISBN 9789492495051

Speechboekje, Huib Hudig ISBN 9789057595196

Headspace. Andy Puddicombe ISBN 9789000306183

Fokking druk, Thijs Launspach ISBN 9789000363698

Omdenken. Berthold Gunster ISBN 97890229969973

Focus, Mark Tigchelaar ISBN 9789000359691

Mindset in het dagelijkse leven, Reardon&Dekkers ISBN 9789081492867

Leef vanuit je verbeelding, S. R. Covey ISBN 9789047006213

Verslaafd aan denken, Jan Geurtz ISBN 9789026333385

Meditatie in alle eenvoud, B. H. Gunaratana ISBN 9789069636870

Mindfulness en bevrijding van depressie, oa Williams ISBN 9789057122491

Mindful switchtasken, David M. Levi (artikel)

Multitask training, Vanderbilt University (artikel)

Generatie Y onthyped, Marieke Verhoeven (artikel)

Multitasken en studie resultaten, Larry  Rosen (artikel)

Constant Taskswitching, Leo Babauta (artikel)

Does rejection hurt ? Naomi I. Eisenberger (artikel)

How Laptop Internet Use Relates to Classroom Learning. Susan M. Ravizza (artikel)

Minder samenwerken zorgt voor meer productiviteit Career & life (artikel)

The problem state, A cognitive bottleneck in multitasking. ​Jelmer p. Borst (artikel)

Wickens Multiple resources and performance prediction. Wickens (artikel)

Brain Stimulation Makes the 'Impossible Problem' Solvable Barry Kaufman (artikel)

Het gereedschap van je werkgeheugen  Stefan van der Stigchel (artikel)

Verschillende artikelen uit de Volkskrant, NRC, Trouw en het Parool (zie artikelen).

Kennis opgedaan uit gesprekken op locatie met:

Bertjan Doosje (UvA)

Sander Los (VU)

Chris Janssen (UU)

En alle  workshopdeelnemers  die ervaringen met mij hebben gedeeld.